تعمیرات جارو رباتیک ال جی

تعمیرات جارو رباتیک ال جی سازان نمایندگی انحصاری

تعمیرات جارو رباتیک ال جی : هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیر لوازم خود با ال جی سازان مرکز تخصصی نصب و تعمیرات لوازم خانگی ال جی تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرات را تکمیل کنید.

بعد از ثبت درخواست از طرف شما تکنسین ال جی سازان در سریعترین زمان ممکن به محل اعزام می شود و به ایرادات دستگاه شما رسیدگی می کند.

تعمیرات تخصصی ال جی سازان

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

ال جی سازان
چرا جاروبرقی رباتیک به پایه شارژمتصل نمی شود؟

تعمیرات جارو رباتیک ال جی : ممکن است چند دلیل وجود داشته باشد که چرا جاروبرقی رباتیک ال جی شما نمی تواند درمحل  شارژقرار گیرد یا به ایستگاه پایه خود متصل شود. خوشبختانه، راه‌حل‌های این مشکل آسان است ومعمولا فقط لازم است پایه شارژر را کمی تکان دهید.

دلایل احتمالی که چرا جاروبرقی رباتیک ال جی شما به پایه متصل نمی شود:

 1. کفی شارژر به یک شی دیگر خیلی نزدیک است.
 2. شارژرزیر یک میز، یا زیر مبلمان است که باعث اختلال می شود.
 3. حسگرها ویا دوربین های ربات شما باید ریست شوند.
 4. ایستگاه روی یک فرش یا موکت قرار گرفته است.
تعمیرات جارو رباتیک ال جی

چرا جارو رباتیک ال جی شارژ نمی شود؟

شایع ترین دلیلی که ربات جاروبرقی شما شارژ نمی شود، کثیف شدن سطح تماس های شارژ است. بیشتر کنتاکت های شارژ در زیر ربات قرار دارند، بنابراین می توانند به راحتی با گرد و غبار و خاک پوشانده شوند و اتصال آن ها به شارژر را سخت می کند. خوشبختانه، پاک کردن گرد و غبار ها نسبتاً ساده است، امیدواریم مشکل شما با همین پاک کردن ساده برطرف شود. به سادگی محل را با یک پارچه یا حوله خشک پاک کنید.

ال جی سازان

راهنمای جامع جارو رباتیک ال جی

جارو رباتیک‌های ال جی به دلیل کیفیت و کارایی بالا، محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده‌اند. با این حال، مانند هر وسیله الکتریکی دیگری، ممکن است این جاروها نیز با گذشت زمان دچار مشکلاتی شوند. اگر جارو رباتیک ال جی شما به درستی کار نمی‌کند، نگران نباشید! ال جی سازان در اینجا برای کمک به شما با ارائه یک راهنمای جامع تعمیرات جارو رباتیک ال جی در خدمت هستیم.

بخش 1: آشنایی با جارو رباتیک ال جی

قبل از شروع تعمیرات، لازم است با نحوه عملکرد جارو رباتیک ال جی آشنا شوید.

 • شناسایی مدل: اولین قدم، شناسایی مدل دقیق جارو رباتیک ال جی شما است. این اطلاعات برای یافتن راهنمای عیب‌یابی مناسب، قطعات یدکی و دستورالعمل‌های تعمیر ضروری است. شماره مدل را می‌توانید در قسمت زیرین جارو رباتیک خود پیدا کنید.
 • ویژگی‌ها و عملکردها: با ویژگی‌ها و عملکردهای جارو رباتیک ال جی خود آشنا شوید. برخی از ویژگی‌های رایج شامل نظافت برنامه‌ریزی‌شده، تشخیص موانع، تخلیه خودکار و کنترل از طریق اپلیکیشن است. آشنایی با این ویژگی‌ها به شما کمک می‌کند تا خرابی‌ها را به طور دقیق‌تر شناسایی کنید.
 • دفترچه راهنمای کاربر: دفترچه راهنمای کاربر جارو رباتیک ال جی خود را مطالعه کنید. این دفترچه حاوی دستورالعمل‌های دقیق برای استفاده، نگهداری و عیب‌یابی جارو رباتیک شما است. برای حل مشکلات رایج و روش‌های نگهداری به دفترچه راهنما مراجعه کنید.
تعمیرات جارو رباتیک ال جی
تعمیر جارو رباتیک ال جی

بخش 2: عیب‌یابی و رفع مشکلات رایج جاروبرقی رباتیک ال جی

در این بخش به برخی از رایج‌ترین مشکلات جارو رباتیک ال جی و راه‌حل‌های آن‌ها می‌پردازیم:

 • مشکلات ناوبری:

  • جارو رباتیک حرکت نمی‌کند: بررسی کنید که آیا مو یا آشغال به دور چرخ‌ها یا برس‌ها پیچیده شده است یا خیر. سنسورهای ناوبری را تمیز کنید. مطمئن شوید که ایستگاه شارژ به برق متصل است و به درستی کار می‌کند.
  • جارو رباتیک گیر می‌کند: موانع را از مسیر جارو رباتیک خود پاک کنید. سیم‌ها یا کابل‌های پیچیده شده را شناسایی و جدا کنید.
  • حرکات نامنظم: سنسورهای تشخیص موانع را در سپر جلویی تمیز کنید. جارو رباتیک را ری استارت کنید.

مشکلات عملکرد نظافت:

 •  قدرت مکش ضعیف: سطل زباله را خالی کنید و فیلترها را تمیز کنید. در صورت نیاز فیلترها را تعویض کنید. انسداد در لوله مکش یا برس را بررسی کنید.
 • آشغال‌ها را جمع‌آوری نمی‌کند: بررسی کنید که برس‌ها آزادانه می‌چرخند و مو یا آشغال به آنها پیچیده نشده باشد. ارتفاع برس را با توجه به نوع کف خود تنظیم کنید.
 • لکه‌ها را باقی می‌گذارد: برای جاروبرقی‌های رباتیک دارای سیستم تی، بررسی کنید که پد تی کثیف یا نیاز به تعویض دارد یا خیر. در صورت استفاده از عملکرد تی مرطوب، مخزن آب را پر کنید.

مشکلات شارژ:

  • جارو رباتیک شارژ نمی‌شود: مطمئن شوید که جارو رباتیک به درستی روی ایستگاه شارژ قرار گرفته است. بررسی کنید که ایستگاه شارژ به برق متصل است و به درستی کار می‌کند. اتصالات شارژ را هم روی جارو رباتیک و هم روی ایستگاه شارژ تمیز کنید.
  • شارژ جارو رباتیک خالی می‌شود: باتری ممکن است به پایان عمر خود رسیده باشد. باتری را تعویض کنید.

مشکلات اتصال به اپلیکیشن:

  • جارو رباتیک به Wi-Fi متصل نمی‌شود: بررسی کنید که شبکه Wi-Fi شما به درستی کار می‌کند. مطمئن شوید که نرم‌افزار جارو رباتیک به روز است. روتر Wi-Fi و جارو رباتیک را ریستارت کنید.
  • اپلیکیشن جارو رباتیک را پیدا نمی‌کند: برنامه را ببندید و دوباره باز کنید. در صورت لزوم برنامه را دوباره نصب کنید.
تعمیرات جارو رباتیک ال جی

بخش 3: پوشش کامل و پیشرفته تعمیرات جارو رباتیک ال جی سازان

در این بخش به موارد مختلف مرتبط با نحوه پوشش عیب‌یابی و تعمیرات جارو رباتیک ال جی به صورت انحصاری در مجموعه ال جی سازان می‌پردازیم که ممکن است به دانش فنی یا قطعات یدکی ارجینال نیاز داشته باشد.

منابع پشتیبانی ال جی سازان:

ال جی طیف گسترده‌ای از منابع پشتیبانی آنلاین را برای جارو رباتیک‌های خود ارائه می‌دهد. برای مدل خاص خود به بخش پشتیبانی وب‌سایت ال جی مراجعه کنید. در آنجا می‌توانید راهنمای‌های عیب‌یابی، سؤالات متداول و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار را پیدا کنید.

تماس با پشتیبانی مشتری ال جی سازان:

اگر با مشکلاتی روبرو هستید که با استفاده از منابع پشتیبانی آنلاین حل نمی‌شود، با پشتیبانی مشتری ال جی سازان تماس بگیرید. آنها می‌توانند راهنمایی‌های عیب‌یابی بیشتری ارائه دهند یا شما را به مرکز خدمات تخصصی ما راهنمایی کنند.

تعویض قطعات:

برخی از مشکلات ممکن است نیاز به تعویض قطعات مانند برس‌ها، فیلترها یا باتری و … داشته باشد. قطعات یدکی اصلی ال جی را می توانید از ال جی سازان تهیه کنید.

مرکز خدمات انحصاری ال جی سازان:

اگر تعمیر جارو رباتیک شما فراتر از مهارت یا دانش شما است، آن را به مرکز خدمات تخصصی ال جی سازان بسپارید. تکنسین‌های آموزش‌دیده می‌توانند به طور دقیق مشکل را تشخیص داده و تعمیرات لازم را انجام دهند.

نگهداری جارو رباتیک ال جی

بخش 4: نگهداری جارو رباتیک ال جی برای عملکرد بهینه

نگهداری منظم جارو رباتیک ال جی شما برای حفظ عملکرد بهینه و افزایش طول عمر آن ضروری است. در اینجا چند نکته وجود دارد:

 • سطل زباله را به طور مرتب خالی کنید: پس از هر بار تمیز کردن یا زمانی که سطل زباله پر می‌شود، آن را خالی کنید.
 • فیلترها را به طور مرتب تمیز و تعویض کنید: فیلترها را طبق دستورالعمل‌های سازنده تمیز کنید و در صورت نیاز آنها را تعویض کنید.
 • برس‌ها را تمیز کنید: برس‌ها را به طور مرتب از مو، آشغال و سایر debris پاک کنید.
 • سنسورها را تمیز کنید: سنسورهای ناوبری و تشخیص موانع را به طور مرتب با یک پارچه نرم و مرطوب تمیز کنید.
 • نرم‌افزار را به‌روزرسانی کنید: نرم‌افزار جارو رباتیک خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید تا از جدیدترین ویژگی‌ها و رفع اشکالات بهره‌مند شوید.

با رعایت این دستورالعمل‌های ساده، می‌توانید جارو رباتیک ال جی خود را در شرایط کاری بهینه نگه دارید و از تمیز کردن بدون دردسر خانه خود برای سال‌های آینده لذت ببرید.

بخش 5: ال جی سازان متخصص تعمیرات جاروبرقی رباتیک ال جی

ال جی سازان با سال‌ها تجربه در تعمیر جارو برقی ال جی و جارو رباتیک‌های ال جی، طیف گسترده‌ای از خدمات را به شما هموطنان عزیز ارائه می‌دهد، از جمله:

 • عیب‌یابی و تعمیرات
 • تعویض قطعات
 • به‌روزرسانی نرم‌افزار
 • برنامه‌های نگهداری
 • مشاوره تخصصی
ال جی سازان مثل یک همسایه خوب

اگر به کمک برای تعمیر جارو رباتیک ال جی خود نیاز دارید، با ال جی سازان تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر کمک به شما برای داشتن یک خانه تمیز و بدون دردسر هستیم.

با انتخاب ال جی سازان، می‌توانید مطمئن باشید که جارو رباتیک ال جی شما در دستان متخصصان است.

ما در ال جی سازان متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا و پشتیبانی به مشتریان خود هستیم. برای اطلاعات بیشتر یا برای رزرو خدمات، لطفاً با ما تماس بگیرید.

امیدواریم این راهنمای جامع تعمیرات جارو رباتیک ال جی برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا مشکلی دارید، لطفاً در تماس با ما دریغ نکنید.

ال جی سازان

سوالات متداول

جاروبرقی ربات من به WIFI وصل نمی شود
مطمئن شوید که فرکانس مناسبی دارید. همه جاروبرقی های ربات نمی توانند روی شبکه های 5 گیگاهرتز کار کنند. بسته به دستورالعمل سازنده، ممکن است مجبور شوید یک شبکه 2.4 گیگاهرتزی را انتخاب کنید. | مطمئن شوید که سیگنال WIFI یا شبکه شما به اندازه کافی قوی است. | مطمئن شوید که از رمز عبور صحیح برای وای فای خانه خود استفاده می کنید. | سعی کنید ربات را مجددا راه اندازی کنید و مودم WIFI خود را مجددا خاموش و روشن کنید.
جاروبرقی رباتیک به درستی حرکت نمی کند:
سنسورها کثیف هستند و در نقشه برداری و ناوبری مشکل دارند. | چرخ ها باید تمیز شوند و زباله های چسبیده به آن ها باید جدا شوند،‌گاهی اوقات مو ها دور چرخ های ربات گیر می کنند. | چرخ ها فرسوده شده و نیاز به تعویض دارند. | برس های اصلی یا جانبی دستگاه باید برداشته و کاملا تمیز شوند. | موتور جاروبرقی رباتیک خراب شده است.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
ال جی سازان

ال جی سازان

ال جی سازان در تهران با بکارگیری متخصصان مجرب و حرفه ای می تواند کلیه ی ایرادات محصولات ال جی را در کوتاه ترین زمان برطرف کند. متخصصان واحد ال جی سازان در تهران به تمامی ابزار و قطعات دسترسی داشته و به همین دلیل می توانند تمامی عیوب محصولات ال جی را برطرف کنند. فرآیند تعمیرات در مجموعه ما به صورتی است که با عیب یابی های دقیق اختلال به وجود آمده در دستگاه شناسایی شده و سپس تعمیرات توسط متخصصین اعمال می شود.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

اسکرول به بالا